Jakie rodzaje pożyczek pozabankowych mamy do wyboru?

Produkt związany z usługami finansowymi jakim jest pożyczka stał się hitem ostatnich czasów. Firmy zajmujące się pożyczkami pozabankowymi powstają jak „grzyby po deszczu”. Na najbardziej ruchliwych ulicach dużych miasta możemy znaleźć dziesiątki lokali z banderami reklamowymi informującymi o tego rodzaju produktach. Pożyczki mogą być przeznaczone na ferie zimowe dziecka czy zakup nowego sprzętu AGD. Co bardzo istotne, nie jest konieczna deklaracja celu, na który przeznaczona zostanie pobrana kwota – jeśli jest to dla nas sprawa osobista, nie musimy się nią dzielić z przedstawicielem firmy udzielającej nam środków finansowych. Jakie więc możemy wyróżnić rodzaje pożyczek pozabankowych?

Zacznijmy od pożyczki na dowód. Nazwa mówi nam w tym wypadku bardzo wiele – pożyczka taka polega na tym, że zobowiązanie jest udzielane osobie, która ma ukończone 18 lat i przedstawi dowód osobisty – nie potrzebujemy nic więcej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w ekspresowym tempie chcą otrzymać pieniądze. Są to szybkie pożyczki, z których korzystamy najczęściej.kredyty dla nowych firm

Po drugie, istnieją pożyczki bez BIK, które są przeznaczone dla osób, które nie chcą „chwalić się” swoimi poprzednimi zadłużeniami. W tym przypadku, instytucja pozabankowa nie będzie zainteresowana historią kredytową klienta. Ponadto, możemy wyróżnić dwa rodzaje wyjątkowych pożyczek, które są udzielane w mobilny sposób: możemy dostać pożyczkę na telefon, drugim natomiast rodzajem jest pożyczka online, która jak nazwa wskazuje jest udzielana przez internet – o czym więcej na szybka-gotowka.net. Cała procedura udzielenia zobowiązania może w tym przypadku trwać tylko kilkanaście minut. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących, które nie mają czasu na czekanie w kolejkach. Pożyczki przez internet są nowością na rynku usług pozabankowych. Eksperci zaznaczają, że będzie następował stały wzrost zainteresowania tego rodzaju usługą. Rynek jest wciąż nienasycony, dzięki czemu możemy się spodziewać nowych firm, które będą ze sobą konkurować, z czego na pewno skorzystają klienci.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Chwilówki - szybkie pożyczki i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.