Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP Paribas

Kredyty konsolidacyjne bywają ratunkiem w sytuacji nagłych i niespodziewanych komplikacji finansowych. Pozwalają one większość naszych miesięcznych zobowiązań zamienić na jedną wygodną i często dużo mniejszą ratę. kredyty dla nowych firm

Oczywiście na dłuższą metę wiąże się to z dodatkowymi kosztami, ponieważ docelowo prawdopodobnie spłacimy nieco większą sumę, jednak są sytuację, kiedy nie mamy wyjścia i taka konsolidacja kredytów może stać się prawdziwym wybawieniem. Aby jednak nie wpędzić się w spiralę długów, przed podjęciem tak ważnej decyzji finansowej warto skonsultować się z doradca finansowym, który pomoże nam wybrać najbardziej korzystna z dostępnych na rynku ofert.

BGŻ BNP Paribas

Obecnie na rynku ofert kredytowych prym wiedzie kilka znanych i cieszących się zaufaniem klientów banków, wśród których znajduje się między innymi BGŻ BNP Paribas bank. Instytucja ta oferuje swoim klientom jedne z bardziej korzystnych ofert kredytowych w kraju. Biorąc pod uwagę kredyty konsolidacyjne również klasuje się on w czołówce. Kredyt ten co prawda nie jest dostępny Online, jednak wystarczy jedna wizyta w banku a już po kilku minutach otrzymamy decyzję kredytową. Paribas oferuje również bardzo niskie na tle innych banków oprocentowanie klasujące się na poziomie 5, 49% przy założeniu, że kredyt ten będzie opiewał na sumę nie mniejsza niż 30 tysięcy złotych. Co prawda w zamian za przyznanie kredytu konsolidacyjnego bank wymaga założenia konta osobistego, lecz z reguły jest to konto zupełnie darmowe.

Ogólnie wybierając ofertę tego waśnie banku możemy się zdecydować na pożyczkę sumy od 2 tysięcy złotych do nawet 15 tysięcy złotych, przy czym oprocentowanie przy niższych sumach może być zmienne i w dużej mierze będzie zależało od naszej historii kredytowej. Okres kredytowania w przypadku banku BGŻ BNP Paribas wynosi maksymalnie 84 miesiące przy kredycie konsolidacyjnym, co w porównaniu do Santander bank jest ofertą atrakcyjną, jednak przy Alior Banku, który daje aż 120 miesięcy wypada dosyć słabo. Koszty kredytu natomiast są tutaj stosunkowo niskie, ubezpieczenie kredytu jest bowiem zalecane, ale nie wymagane a prowizja wynosząca średnio 2, 5 % podlega negocjacji i w przypadku stałych klientów może zostać całkowicie wyeliminowana. Paribas Bank cieszy się coraz większym zaufaniem klientów związanym głównie ze świetnymi ofertami w zakresie różnych ofert finansowych, jak i doskonałą obsługą w punktach stacjonarnych, do której przykładana jest ogromna rola.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konsolidacja kredytów i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.