Mbank i lokata na wejście

Mbank jest znanym i popularnym bankiem w naszym kraju. Bardzo wiele osób z niego korzysta, ponieważ oferuje prowadzenie rachunku bankowego całkowicie za darmo. Co jest jego ogromną zaletą w porównaniu do wielu banków konkurencyjnych. W ostatnim czasie Mbank zdecydował się także na zaoferowanie ciekawej lokaty bankowej, w wysokości aż 4% w skali roku. Warto przyjrzeć się bliżej tej ofercie, ponieważ jest ona naprawdę ciekawa i atrakcyjna.banki w Polsce

Wejście do Mbank daje ci więcej.

Oferta tego banku związana z wyższym oprocentowaniem lokaty dotyczy niestety tylko i wyłącznie nowych klientów. Aby otrzymać tak atrakcyjny poziom oprocentowania musimy podpisać umowę, która zobowiązuje nas do otwarcia i prowadzenia rachunku bankowego w Mbanku. W ten sposób bank ten zdobywa nowych klientów. Dziś mamy tak wiele przeróżnych banków na rynku, że tak naprawdę banki muszą się dobrze wysilić, aby przyciągnąć do siebie kogoś nowego. Taka promocja może być więc bardzo skutecznym posunięciem. Lokata, którą nowy klient może założyć może trwać przez trzy miesiące. W tym czasie nie możemy jej zerwać, ponieważ w takim przypadku utracimy nasze odsetki. Więc lepiej jej zerwania uniknąć. Kwota minimalna, jaką musimy wpłacić na lokatę, aby można było ją uruchomić to 500 złotych, maksymalna kwota to natomiast 10 000 złotych. Warto również zaznaczyć, że lokata jest automatycznie odnawiana po trzech miesiącach. Niestety wysokość jej oprocentowania nie będzie już taka atrakcyjna.

Czy oferta Mbanku jest korzystna?

Warto zastanowić się nad tym, czy chcemy korzystać z usług Mbanku. Jeśli tak, to jak najbardziej warto zdecydować się na tą promocję. Musimy jednak pamiętać, że mogą z tej promocji skorzystać tylko całkowicie nowi klienci banku, czyli takie osoby, które wcześniej z jego usług nie korzystały. Bezpieczeństwo pieniędzy gwarantuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny, czym się Mbank chwali na swojej stronie internetowej. Możemy więc czuć się całkowicie bezpieczni i bez stresu umieścić w tym banku swoje oszczędności. 4% w skali roku to bardzo dużo, patrząc na oferty innych banków. Szkoda, że ta oferta jest ograniczona czasowo, tylko trzy miesięczna, ale zawsze lepsze to, niż niskie oprocentowanie lokaty przez cały rok. Sprawdź najnowsze lokaty bankowe kwiecień 2016.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lokaty terminowe i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.