Co zrobić, gdy pojawią się niespodziewane wydatki?

Każdy z nas z pewnością znalazł się kiedyś w sytuacji, w której zabrakło mu gotówki na niespodziewane wydatki lub na koszty, które zostały niedoszacowane. Nieważne czy w okresie świątecznym wydało się trochę za dużo, czy też nagle zepsuł się nam samochód i naprawa opiewa na gigantyczne koszty. W każdej z tych sytuacji konieczne jest szybkie rozwiązanie problemu, a więc zdobycie środków finansowych.

Szybka decyzja kredytowa

Jeżeli nie zdecydujemy się na pożyczenie pieniędzy od znajomych lub rodziny, to z pewnością z pomocą przyjdzie nam kredyt gotówkowy. Pieniądze można w jego przypadku otrzymać nawet w ciągu jednego dnia, a wniosek kredytowy coraz częściej można złożyć online. Wszystko wydaje być się bardzo proste, jedynie myśl o powstałych kosztach może zaprzątać głowę. W obawie przed zbyt dużymi kosztami, zastanawiamy się który kredyt gotówkowy wybrać, aby nie spustoszyć swojego budżetu w przyszłości, wydatkując ogromne pieniądze nie tylko na spłatę rat kredytu, ale także pokrywając jego koszty. Spróbujmy zatem zastanowić się jak szybko ocenić oferty kredytów gotówkowych.

Ranking kredytów gotówkowych

konto oszczędnościoweIdealnym narzędziem, które przyjdzie nam z pomocą w ramach szybkiego wyboru optymalnego kredytu są rankingi kredytów gotówkowych. Jest to proste narzędzie, które wyszuka za nas dostępne na rynku oferty, przedstawi koszt poszczególnych kredytów, a także inne niezbędne informacje. Na ich podstawie dowiemy się czy jest możliwość złożenia wniosku kredytowego online oraz jak szybko nastąpi rozpatrzenie wniosku. Co ważne, ranking taki przedstawi nam nie tylko oprocentowanie kredytu, ale również prowizję jaką bank pobierze za jego udzielenie. Dzięki temu nie pominiemy tak istotnych kosztów dodatkowych, jakie zazwyczaj kredyt implikuje. Wiele rankingów wyszczególnia także oferty kredytów gotówkowych objętych promocją.

Kalkulatory kredytowe

Są to aplikacje dostępne za darmo, online, które pomogą nam samodzielnie skalkulować koszt kredytu gotówkowego. Jeżeli zebraliśmy już oferty różnych banków, ale mamy problem z określeniem pełnego kosztu kredytu oraz wysokości miesięcznej raty, to jest to narzędzie idealne dla nas. W sposób zautomatyzowany skalkulujemy różne warianty czasowe i kredytowe i w ten sposób dowiemy się, która opcja będzie najbardziej korzystna oraz na które kredyty możemy sobie pozwolić, aby udźwignąć ciężar ich spłat w przyszłości.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kredyt gotówkowy - oferty i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.