Samochodowy kredyt dla firm

Świat dóbr i usług, musi kręcić się z wielkim rozmachem. Dzisiaj sobie nikt nie wyobraża życia bez samochodu, a zwłaszcza już firmy, które muszą mieć samochód służbowy zarówno dla przedstawiciela firmy, jak i ważnych osób reprezentujących dane przedsiębiorstwo. Stąd samochodowe kredyty dla firm to szeroki wybór spośród wielu banków.

Bank Raiffeisen proponuje bardzo atrakcyjny kredyt dla firm na rzecz sfinansowania samochodu służbowego. Oferta dotyczy 12,5 tys. złotych, na 5 lat.

Jak wynika z raportu Taxe Care, dobrą propozycję posiada także Getin Bank – samochodowe kredyty dla firm to 13,7 tys. złotych. W zestawieniu, bardzo korzystnie wypada także mBank, który jest w stanie powierzyć ok. 25 tys. złotych na samochodowy kredyt dla firm, a Santander Consumer Bank i Fiat Bank Polska oferują ok. 17 tys. złotych kredytu.

Pamiętać należy, że kredyt dla firm daje szansę na niezbędne wyposażenie firmy. Należy jednak wiedzieć, że wszelkie kredyty dla firm obciążają tzw. historię, oraz wpływa na zdolność kredytową. Jeśli firma zdecyduje się nagle na staranie się o inny kredyt dla firm, musi być przygotowana na fakt, że w takiej sytuacji, zdecydowanie trudniej o pozytywną decyzję banku.

Nie mniej jednak, samochodowe kredyty dla firm, to niepowtarzalne okazje na to, by w bardzo szybki i efektowny sposób pojawić się na rynku, jako znacząca firma. Pracowanie nad marką i rangą to jeden z wielu elementów budowania swojej pozycji w gospodarce. Samochód to narzędzie: środek transportu, miejsce na reklamę i czasami narzędzie pracy (jeśli kredyt dla firm dotyczy kurierstwa, czy przedstawicielstwa handlowego).

Podstawowym warunkiem uzyskania kredytu na samochód służbowy, jest realne jego zakupienie. Firmy nie mogą, pod pretekstem zakupu nowego środka transportu, starać o kredyt dla firm z przeznaczeniem na prywatne sprawy, czy inne jak zakup samochodu, przeznaczenie. Starając się o kredyty dla firm z konkretnym przeznaczeniem (zakup samochodu), firma powinna się odpowiednio przygotować. Komplet dokumentów, wyliczona zdolność kredytowa i ewentualne zabezpieczenia nie zawsze gwarantują sukces.
Aby być wiarygodną firmą, musi ona wykazać to, że kredyt dla firm będzie terminowo spłacany. Banki są elastyczne – przygotowują ogólne zasady, jednak są w stanie zweryfikować niektóre treści umowy, na rzecz firmy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kredyt dla firm i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz